Adınız *
Soyadınız *
E-posta Adresiniz *
Sisteme giriş yaparken kullanmak istediğiniz e-posta adresini yandaki alana yazınız.
Uyarı: Girilen e-posta adresine hesap doğrulama mesajı gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi belirtiniz.
Cinsiyet *
Doğum Tarihi *
Yaşadığınız İlçe / Şehir *
 / 
Telefon Numaranız *
Eğitim Durumu
Üniversite
Bölüm
Sınıf
Son İş Deneyimi *
Firma *
Pozisyon *
Çalışma Tarihleri *
/
T.C. Kimlik NumaranızUyruğunuz *
Şifreniz *
Şifreniz en az 8 karakter uzunluğunda olmalıdır. Aksi halde girilen şifre kabul edilmeyecektir.
Şifre (Tekrar) *
Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Çalışan Adayı Aydınlatma Metnimize
"https://www.albaraka.com.tr/calisan-adayi-aydinlatma-metni.aspx"
linkinden ulaşabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI’na yapmış olduğunuz iş başvurusu neticesinde, başvurunuza olumlu bir cevap verilmediği hallerde dahi gelecekte uygun bir pozisyon açılması durumunda sizi bilgilendirebilmek amacıyla (ve bu amaçla sınırlı olmak üzere) başvurunuzu, 6698 s. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5. Maddesi kapsamında kişisel verilerinizi ve 6698 s. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6. maddesi kapsamında işbu form aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğunuz özel nitelikli kişisel verilerinizi kayıtlarımızda beş (5) yıl süre ile muhafaza edeceğimizi ve bu kapsamda söz konusu süre zarfında ilgili bilgileri Şirketimiz, grup şirketleri ve iştirakleri ile paylaşabileceğimizi bilgilerinize sunarız. Konu ile ilgili olarak aksi bir bildirim tarafınızca, işbu başvuru formunda ilgili bölümde rızam yoktur yazarak iletilmediği takdirde kişisel verilerinizin işlenmesine ve saklanmasına açık rıza verdiğiniz kabul edilecektir.

Veri sorumlusu sıfatı ile aile bireylerim ve referans gösterdiğim kişilere ait kişisel verileri ALBARAKA’ya aktarma sırasında kişisel veri sahipleri nezdinde tüm aydınlatma ve gerektiği taktirde açık rıza onaylarını yerine getirdiğimi, bu formda vermiş olduğum tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu beyan eder, işe alındığım taktirde bu bilgilerden herhangi birinin gerçeğe aykırılığının tespit edilmesi halinde iş akdimin ihbarsız ve tazminatsız feshedilmesini kabul ederim.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI’na yapacak olduğunuz iş başvurusu sürecinde, bir kabul anlamında olmamak üzere iş başvurunuza olumlu bir cevap verilebilecek, size iş teklifi/önerisi yapılabilecek veya iş teklifi/önerisi tarafınızdan kabul edilebilecek olsa dahi tüm bu süreçte sizden talep edebileceğimiz sair bilgi ve belgeler üzerinde yapacağımız değerlendirmede herhangi bir olumsuzluk tespit etmemiz halinde hiçbir sorumluluk doğurmaksızın teklifimizle bağlı olmama hakkımız saklıdır.
* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
HRPeak